A+ A A-

Fitness na basenie dla puszystych

Ćwiczenia na pływalni dla otyłychNiemal w każdym większym mieście działa klub dla puszystych, który organizuje cykliczne spotkania na basenie z trenerem personalnym. Fitness wodny dla osób z nadwagą, bo tak nazywa się ta forma rekreacji, jest idealnym przykładem jak można połączyć sport, odchudzanie i doskonałą zabawę. Wprowadzając w ruch całe ciało i uaktywniając wszystkie mięśnie poprawia się sprawność fizyczną, która jak wiadomo przez nadmiar ciała tu i ówdzie jest nieco ograniczona. To co wydaje się być niemożliwe do wykonania na w klubie fitness, dzięki wyporności wody staje się bardzo proste do wykonania. Fitness w wodzie sprawia, że kobieta puszysta staje się nie tylko dużo bardziej sprawna, lecz przede wszystkim pozytywnie nastawiona do świata. Z czasem przy wytrwałości można zrzucić zbędne kilogramy, a to doprowadza do tego, że samoakceptacja wzrasta.

Czytaj dalej...

Otyłość, a hormony

powody otyłościJAK LECZYĆ OTYŁOŚĆ?

O osobach puszystych bardzo często mówi się, że nie mają umiaru w jedzeniu i piciu. Bardzo duża część społeczeństwa twierdzi, że złe nawyki żywieniowe i brak ruchu, to jedyne powody otyłości. Nie wszyscy jednak wiedzą, dlaczego tyjemy? Ktoś, kto nie miał kontaktu z kobietą, czy mężczyzną z nadwagą nie ma pojęcia jak niewielkie posiłki spożywają. Oczywiście wśród puszystych jest spora grupa ludzi, która nie potrafi pohamować się i podjada wieczorami, w nocy, między posiłkami itd., a do tego bazuje na fastfoodach, lecz jest również duża część, która nie jest w stanie schudnąć mimo tego, że spożywa niskokaloryczne posiłki i je naprawdę niewiele. Ich otyłość wynika bowiem z zaburzeń hormonalnych i niewłaściwej flory bakteryjnej, o której poświęcony jest artykuł „OTYŁOŚĆ TO NIE MÓJ WYBÓR, LECZ CHOROBA !”. Ten artykuł poświęcony jest zaburzeniom, których nie wyeliminuje się bez pomocy lekarza

Czytaj dalej...

Sód i otyłość, czy to możliwe?

SÓD = OTYŁOŚĆ!

Mówiąc o napojach gazowanych przygotowanych na bazie sodu większość osób wie, że niszczą one szkliwo i nic poza tym. Tymczasem okazuje się, że ma on niewiarygodny wpływ na to jak wyglądamy i ściśle łączony jest z nadwagą. Oczywiście lobby producentów napojów próbuje temu przeczyć i prezentuje swoje produkty jako równie zdrowe jak woda, lecz nie dajmy się temu zwieść i bądźmy ostrożni!!!

Czytaj dalej...

OTYŁOŚĆ TO NIE MÓJ WYBÓR, LECZ CHOROBA !

kobieta puszystaNajnowsze badania przeprowadzone na osobach puszystych są przełomowe i pozwalają stwierdzić dlaczego na świecie jest coraz więcej osób z otyłością. Ten problem dotyka nie tylko Amerykanów, ale coraz więcej Europejczyków. Postrzeganie osób puszystych przez większość osób jest takie, iż uważają, że osoby z nadwagą to zwyczajnie ludzie, którym nie chce się ruszać, nie mają umiaru w jedzeniu, a wręcz uwielbiają wiecznie obżerać się. Tymczasem niedawno przeprowadzone badania pozwalają postawić tezę, iż jesteśmy dalecy od takiego obrazka, a prawdziwym powodem otyłości jest nieodpowiednia flora bakteryjna w naszym ciele.

Czytaj dalej...

Uprawiaj sport, by twoje stawy były elastyczne i wytrzymałe

UPRAWIAJ SPORT, BY TWOJE STAWY BYŁY ELASTYCZNE I WYTRZYMAŁE!

sporty dla puszystychŁatwo powiedzieć jeżeli jesteś osobą szczupłą, ale kiedy mamy nieco więcej kilogramów sprawa nie wydaje się być taka prosta. W takiej sytuacji musimy znaleźć dla siebie delikatny sport, który dzięki któremu poprawimy naszą formę, a nie taki, przez który nabawimy się kontuzji.

Czytaj dalej...

Kleszcze ! Jak się przed nimi uchronić?

kleszczTyle się mówi o kleszczach, a jednak nadal mało o nich wiemy. Niejednokrotnie dopiero po ukąszeniu przez kleszcza zaczynamy
szukać w internecie informacji o kłopotach jakie mogą się pojawić po ukąszeniu przez tego niebezpiecznego owada. Najgorsze co może nas spotkać, to jest gdy ... trafimy na nieodpowiednią stronę, na której zawarte są najbardziej katastroficzne wizje, co stanie się z nami gdy znajdziemy na swoim ciele kleszcza.

Czytaj dalej...

Nasze ciało i sygnały otrzegawcze, które nam wysyła

osoba puszysta ciałoCiało człowieka jest genialnym organizmem, który dostarcza nam bardzo dużo informacji zarówno tych pozytywnych jak również ostrzegawczych, które mogą wskazywać na pewne choroby. Jeżeli zależy nam na długim życiu nie bagatelizujmy żadnego z objawów, który wysyła nam nasz organizm.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS