A+ A A-
www.yeux-maquillage.fr www.yeux-maquillage.fr

Fryzury dla kobiety puszystej

fryzury dla puszystych Jedną z najważniejszych rzeczy dla każdej kobiety, która sprawia, że czuje się ona piękna jest oczywiście modna fryzura i to niezależnie czy kobieta jest szczupła, czy nieco korpulentna. Szczególne znaczenie ma to dla kobiet puszystych, które muszą przywiązywać bardzo dużą uwagę do tego jaki kształt mają ich włosy i jak są ułożone, bo ma to wpływ na ich twarz i ciało. Ostatnie badania dowodzą, że podczas gdy ludzie patrząc na Ciebie mierzą Cię od stóp do głowy, lecz tak naprawdę to co utkwi w ich pamięci, to najpierw głowa, a potem dolna część ciała. Jeżeli więc chcesz pozostać w pamięci osób jako kobieta atrakcyjna, to koniecznie musisz zadbać o odpowiednią fryzurę dopasowaną do Twojej sylwetki.

 

fryzura dla kobiety puszystejKoszmarna fryzura przyciągnie wzrok innych kobiet (ale i mężczyzn) i zapadnie im w pamięć bardziej niż Twój makijaż. Biorąc pod uwagę przeprowadzone badania pamiętaj również, że jeżeli chcesz zrobić wrażenie na jakimś mężczyźnie musisz postarać się o nieco bardziej elegancką i odważniejszą fryzurę, by przykuć jego uwagę. Najważniejsze jest jednak, by Twoja fryzura czyniła Cię prawdziwą kobietą, ale również, by była łatwa w pielęgnacji. Powinna również odzwierciedlać Twój charakter i sposób ubierania się. Jeżeli lubisz być szarą myszką i chować się w tłumie zakładając wyłącznie czarne ubrania wyszczuplające sylwetkę, bo wstydzisz się swojego ciała, to z pewnością nie próbuj fryzur ekstrawaganckich. Ale jeżeli jesteś pewną siebie piękną kobietą puszysta (i tak właśnie się czujesz), to powinnaś pozwolić sobie na odrobinę  szaleństwa nie zapominając jednak, że fryzura powinna nieco wydłużać optycznie twarz.  Wszystko oczywiście zależy od tego jak układają się proporcje Twojego ciała, bo fryzura powinna być z nimi w zgodzie.

Generalnie układanie fryzury kobiety puszystej powinno być oparte o podstawowe wskazówki takie jak:

 

Porada Pierwsza: Długość włosów

puszysta modelkaWiele Pań puszystych nie wie, czy nosić włosy krótkie, czy długie. Wszystko zależy od tego jak wygląda Twoja szyja. Jeżeli jest dosyć obszerna i chcesz ją zakryć, to idealnym rozwiązaniem będzie fryzura z włosami nieco dłuższymi. Długość włosów jest bardzo istotna i w zasadzie nie powinny one być tak długie, by stykać się z ramionami. Długość włosów musimy tak dopasować wybierając jeden z wariantów: albo kończą się kilka centymetrów przed ramionami albo za ramiona. Sylwetka kobiety puszystej jest dość obszerna i jeżeli włosy będą łączyć się z ramionami, to optycznie jeszcze bardziej poszerzymy nasze ciała. Aby więc podkreślić sylwetkę włosy nie mogą „zlewać się” razem z nią.

Porada Druga: Staraj się nie zakrywać czoła włosami.

Jeżeli chcesz, by Twoja głowa i twarz wyglądały na mniej owalne, a bardziej podłużne staraj się, by grzywka nie zakrywała Twojego czoła. Twarz wygląda bardziej szczupło jeżeli grzywkę skierujemy do góry lub w bok. Generalnie należy podniesiemy do góry, bo wtedy optycznie przedłużona jest cała głowa, a twarz wydaję się być bardziej pociągła

Porada trzecia: Układaj włosy tak, by twarz nie była zamknięta.

Ogólnie mówiąc włosy nie powinny przykrywać twarzy, tak aby nie „zamknąć” jej i aby fryzura nie tworzyła kwadratowej powierzchni. Przykryta twarz wygląda na jeszcze bardziej pełną i zlewa się z całą sylwetką.

Porada czwarta: nie przyzwyczajaj się do jednej fryzury, lecz często je zmieniaj

fryzury dla puszystych PańJeżeli ktoś pochwalił Twoją fryzurę i dostrzegł jej walory, to pamiętaj, że nie możesz nosić ją przez cały czas! Zarówno Ty, twoja fryzura i moda nieustannie zmieniają się, a Ty powinnaś ciągle podążać za modą. Jeżeli chcesz być kobietą atrakcyjną co jakiś czas powinnaś eksperymentować z układaniem włosów i nowymi pomysłami na wygląd twojej głowy, bo tylko to zapewni Ci styl i niepowtarzalność. Przecież masz tyle wariantów do wyboru. Możesz zmieniać kolor włosów o ton lub zupełnie diametralnie (pamiętaj tylko, że kolo musi współgrać z odcieniem Twojej skóry). Możesz włosy prostować lub kręcić loki. Jeżeli nie wiesz jaką fryzurę dla siebie wybrać, to wybierz się do dobrego fryzjera, a z pewnością udzieli Ci sporo cennych wskazówek. Możesz również skorzystać ze stron internetowych, na których zupełnie za darmo dopasujesz fryzurę do swojej twarzy. Jest to bardzo wygodne, bo dzięki temu możesz sprawdzić jak będziesz wyglądać zanim zdecydujesz się na zmianę. Aby znaleźć taką stronę wystarczy w wyszukiwarkę wpisać „wirtualny fryzjer”.

źródło zdjęć:
fr.hairfinder.com
uconnharassment.tumblr.com
letilor.blogspot.com
ma-grande-taille.com
hellocoton.fr

 

 

 

 

 

 

Skomentuj

Wyświetlony będzie wyłącznie Twój komentarz i nazwa, natomiast adres e-mail pozostanie ukryty
KOMENTARZE Z PODANĄ STRONĄ INTERNETOWĄ NIE BĘDĄ WYŚWIETLANE !!!

Powrót na górę