A+ A A-

Odchudzanie wspomagane akupunkturą

Po przetestowaniu najprzeróżniejszych diet często zrażamy się i rezygnujemy z walki o zrzucenie tkanki tłuszczowej. Jednak jest wiele osób, którym wciąż doskwierają kilogramy i aby z nimi walczyć sięgają po starożytne metody oparte na mądrości naszych przodków. Oczywiście w aptekach jest mnóstwo środków, dzięki którym zmniejszymy masę ciała, lecz znacznie bardziej korzystnie jest stosować metody naturalne, a niekoniecznie te oparte na środkach medycznych.

Jedną z takich metod jest odchudzanie oparte na akupunkturze i innych technikach pochodzących z Dalekiego Wschodu. Podejście mieszkańców tamtego rejonu świata polega głównie na tym, iż ciało ludzkie choruje, bowiem nieprawidłowo przepływa przez nie energia. Tylko akupunktura jest w stanie wyregulować nasze organizmy i to nie tylko w kwestii świeżego umysłu, ale również może wspomóc odchudzanie.

 

Jak to działa?

akupunktura w odchudzaniuAkupunktura polega na nakłuwaniu ciała srebrnymi lub złotymi igłami w odpowiednich miejscach. Zgodnie z wierzeniami Chińskich uczonych miejsca te odpowiadającą za największą aktywność narządów wewnętrznych. Całe nasze ciało poprzeplatane jest ścieżkami energetycznymi (meridianami), które są ściśle skorelowane z naszymi narządami. Nakłuwając je mamy wpływ na owe linie energetyczne, a tym samym na narządy, które są wewnątrz naszego ciała. Doświadczeni lekarze zajmujący się od lat akupunkturą twierdzą, iż w ten sposób można diametralnie wpłynąć na zachowanie naszego układu pokarmowego i tak wyregulować go, by funkcjonował on prawidłowo. Stymulując nasze ciało igłami zwiększa się metabolizm oraz pojawia się większa chęć do działania i aktywności. Po takim zabiegu jesteśmy nie tylko zrelaksowani, ale pełni wigoru. Pytając wiele osób otyłych skąd wzięła się ich nadwaga, odpowiadają, że kiedy są zestresowani pochłaniają ogromne ilości jedzenia. Zatem należy ściśle połączyć stres i nadmierne objadanie się i aby się tego pozbyć należy znaleźć sposoby na odprężenie. Jednym z nich jest właśnie akupunktura.
Oczywiście należy pamiętać, że akupunktura nie jest „złotym środkiem”, dzięki któremu w krótkim czasie zrzucimy mnóstwo zbędnych kilogramów. Lecz w połączeniu z innymi metodami odchudzania i ćwiczeniami z pewnością uda nam się osiągnąć pożądane rezultaty.


Aby się o tym przekonać zapraszamy na TRZYDNIOWE SEMINARIUM O ODCHUDZANIU ZA POMOCĄ AKUPUNKTURY I INNYCH METOD WSCHODNIOAZJATYCKICH, które odbędzie się we Wrocławiu w dniach 11-13 Lipca 2014. Osoby zainteresowane seminarium prosimy o kontakt z Panią Anną Pokryszko Tel. Kom. 690 242 797 (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ).
Osoby zainteresowane Seminarium mogą skorzystać z 5% rabatu powołując się na PortalPuszystych.pl

PortalPuszystych.pl w żaden sposób nie jest powiązany z firmą organizującą seminarium i nie odpowiada za jego przebieg. Artykuł został zamieszczony grzecznościowo i nie podlegał żadnym opłatom.

źródło zdjęć: fisiocefis-com-br

 

 

Skomentuj

Wyświetlony będzie wyłącznie Twój komentarz i nazwa, natomiast adres e-mail pozostanie ukryty
KOMENTARZE Z PODANĄ STRONĄ INTERNETOWĄ NIE BĘDĄ WYŚWIETLANE !!!

Powrót na górę